KADRA

Dr Helga Blazy jest doktorem filozofii, psychoterapeutką analityczną dzieci oraz superwizorem Analizy Więzi Prenatalnej. Zajmuje się również filologią indonezyjską oraz niderlandzką. Przez wiele lat była członkinią zarządu Międzynarodowego Towarzystwa Psychologii i Medycyny Prenatalnej i Okołoporodowej. Jest również autorką licznych publikacji w International Journal of Prenatal and Perinatal Psychology. Od lat prowadzi seminaria z psychologii prenatalnej dla Oddziału Niemieckiego Towarzystwa Psychoanalitycznego w Kolonii

Szkoleniowiec metody Analizy Prenatalnego Przywiązania, stworzonej przez J.Raffai i G. Hidasa – psychoanalityków węgierskich, u których przeszła własne szkolenie.

W marcu 2019 roku dr Helga Blazy prowadziła w Warszawie wykład oraz seminarium z Analizy Więzi Prenatalnej. W okresie styczeń 2020 r. do maja 2021 r. Dr Helga Blazy prowadziła I edycję szkolenia z Analizy Więzi Prenatalnej i wykształciła tym samym pierwszą grupę osób pracujących tą metodą w Polsce. Obecnie poprowadzi II edycję Szkolenia. Jednocześnie prowadzi analogiczne szkolenia w Niemczech w Kolonii.