KADRA

dr Helga Blazy

Psychoterapeutka dzieci i młodzieży, doktor filozofii oraz  szkoleniowa analityczka więzi prenatalnej oraz superwizorka w tym zakresie. Wieloletnia członkini zarządu Międzynarodowego Towarzystwa Psychologii i Medycyny Prenatalnej i Okołoporodowej oraz autorka licznych publikacji w International Journal of Prenatal and Perinatal Psychology. Organizatorka międzynarodowych konferencji Analizy Więzi w Kolonii, redaktorka licznych książek w tej tematyce.

Od lat prowadzi seminaria z psychologii prenatalnej dla Oddziału Niemieckiego Towarzystwa Psychoanalitycznego w Kolonii. Analizy Więzi Prenatalnej uczyła się od jej twórców - węgierskich psychoanalityków - Jeno Raffai i Gyorgy Hidasa.

Dr Blazy zajmuje się analizą dzieci i młodzieży, jest współzałożycielką Instytutu Diagnostyki i Poradnictwa Rodzinnego w Kolonii (Niemcy). Prowadzi również analizę więzi z kobietami i parami spodziewającymi się dziecka. Jako tłumaczka specjalizuje się w poezji indonezyjskiej oraz niderlandzkiej.

Dr Helga Blazy poprowadziła w latach 2020 - 2021 pierwszą edycję szkolenia certyfikacyjnego z Analizy Więzi Prenatalnej i w ten sposób zapoczątkowała obecność tego rodzaju pomocy psychologicznej dla kobiet w ciąży w Polsce.

Gisela Albrecht

Lekarz ginekolog i położnik od 1982 roku, członek zarządu Towarzystwa Analizy Więzi Prenatalnej. Wykształcona również w zakresie homeopatii, akupunktury i terapii neuralnej. Od 2000 roku zajmuje się psychologią prenatalną, szkoliła się w zakresie Analizy Więzi Prenatalnej w latach 2009 – 2011. Od 2018 roku analityczka szkoleniowa Analizy Więzi Prenatalnej. Główne obszary działalności to leczenie niepłodności przy pomocy medycyny regulacyjnej, prowadzenie ciąż normalnych oraz ciąż wysokiego ryzyka przy pomocy Analizy Więzi Prenatalnej, terapia niemowląt oraz leczenie zaburzeń psychosomatycznych z uwzględnieniem aspektów prenatalnych i okołoporodowych.

Agata Buszman

Certyfikowana psychoterapeutka Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej oraz certyfikowana analityczka więzi prenatalnej Niemieckiego Towarzystwa Analizy Więzi Prenatalnej. Pracując metodą analizy prenatalnej, wspiera kobiety i pary na drodze stawania się rodzicami. W swojej pracy z każdym z pacjentów ceni sobie szerokie spojrzenie uwzględniające obszar prenatalny.
Zainteresowania dotyczące połączeniami ciała i umysłu, zaprowadziły ją do fascynacji tym obszarem i integrowania go w swojej pracy terapeutycznej oraz w pracy Analizą Prenatalną.

Edyta Naglarska-Ryćko

Psycholog, psychoterapeutka psychodynamiczna, certyfikowana analityczka więzi prenatalnej. Ukończyła Krakowskie Centrum Psychodynamiczne oraz Studium Treningu Interpersonalnego. Członkini Niemieckiego Towarzystwa Analizy Więzi Prenatalnej. Współzałożycielka Instytutu Analizy Prenatalnej.